Open menu

 


 

 

 

 

 

 

 

Sklep czynny

 

od poniedziałku do piątku

 

w godz. 900-1700

 

w soboty w godz. 900-1400

 

 

 

ROWERLAND

32-600 Oświęcim-Broszkowice,
ul. Klubowa 23  

                                                      tel. 33 844 33 43                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 


Sklep firmowy Rowerland
został przeniesiony do Broszkowic, ul. Klubowa 23

32-600 Oświęcim

ZAPRASZAMY


 

Producent rowerów z Oświęcimia – poznaj naszą ofertę

Solidne, wygodne, dopasowane idealnie do właściciela, bezpieczne i niezawodne – takie są właśnie pojazdy od ROWERLAND. Jesteśmy polskim producentem rowerów z Oświęcimia, który wyróżnia się doskonałym designem i markowymi akcesoriami. Oferujemy lekkie rowery dla dzieci https://rowerland.com.pl/rowery-mobile/kids, nastolatków, damskie i męskie, stylowe rowery miejskie, wytrzymałe rowery górskie, dobrze zaprojektowane rowery crossowe i wiele innych.

Od momentu rozpoczęcia działalności w 1190 roku ROWERLAND stale zwiększa zaufanie klientów. W związku z ciągłym rozwojem naszej sieci, w Polsce w zasadzie nie ma miejsca, w którym nasze rowery nie byłyby znane. Korzystanie z Twojego sprzętu będzie czystą przyjemnością dzięki dostępności i wykwalifikowanemu wsparciu posprzedażowemu. Pomożemy Ci rozwinąć miłość do kolarstwa. Z naszymi jednośladami możesz śmiało rozwijać swoje umiejętności i podążać za swoją pasją, niezależnie od tego, czy wybierasz swój pierwszy rower, czy jesteś pasjonatem szukającym niezawodnej oferty w atrakcyjnej cenie.

 

Montownia rowerów

Szaleństwo na trasie? Tylko dzięki sprzętowi od montowni rowerów z Oświęcimia. Każdy użytkownik przywiązuje dużą wagę do jakości, estetyki i kosztów, dlatego naszym celem jest, aby jednoślady były bezkonkurencyjne we wszystkich tych trzech kategoriach. Przeprowadzamy ścisłą kontrolę jakości, wykorzystujemy sprawdzone markowe komponenty, dzięki czemu tworzymy przyciągające wzrok, bezpieczne i wygodne pojazdu. Wybierz ROWERLAND, aby cieszyć się bezawaryjną jazdą.

Powrót do góry